חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

0737614125

ישראל היא מדינה קטנה, אך האתרים התיירותיים בה הם רבים מאוד

יחסית לגודלה הקטן, ישראל היא מדינה שבה ישנם אזורים רבים שזוכים לביקורים רבים של תיירים בכל עונות השנה. התיירות בישראל היא תחום בעל פופולאריות עצומה, וביחס לגודלה הקטן אין הרבה מדינות בעולם שמושכות יותר תיירים, בין אם מדובר בתיירות פנים ובטיולים וסיורים שונים ובין אם מדובר בתיירות חוץ של אזרחי מדינות אחרות.

אבל היכן בדיוק התיירים מטיילים ומתיירים כשהם מגיעים לישראל?
מהם האזורים הפופולאריים ביותר עבור תיירים בישראל?
היכן עוצרים רכבי הסעות לטיולים בשכיחות הגבוהה ביותר ומה הופך דווקא את האזורים האלה לפופולאריים יותר?

ננסה להבין זאת כעת ולהבין בדיוק מה הופך כל אזור תיירות לאזור רלוונטי בין אם מדובר בתיירות חוץ ובתיירים מחוץ לארץ, ובין אם מדובר בתיירות פנים של מטיילים, משפחות וארגונים שונים שיוצאים לטיול בארץ.

מהם האזורים הפופולאריים ביותר עבור תיירים בישראל? מה הופך אותם לכאלה?

האזורים הפופולאריים ביותר עבור תיירים בישראל הם מגוונים. בתור התחלה, חייבים לציין את אזור ירושלים וסביבתה – ירושלים היא העיר העתיקה והמשמעותית במדינת ישראל, וריכוז המקומות הקדושים בה עבור כל הדתות הופך את העיר עצמה לאזור פופולארי ביותר עבור תיירים – אבל גם הסביבה שלה היא סביבה שיש בה תיירים רבים במרבית עונות השנה. בין אם מדובר באזור ים המלח שמושך אליו תיירים מארץ ומחוץ בתור אזור ייחודי מבחינה טבעית ובריאותית, ובין אם מדובר בערים הקדושות והמיוחדות האחרות באזור הרי ירושלים, יהודה ושומרון.

מעבר לאזור ירושלים ישנה גם כמובן רצועת החוף, שהיא אזור פופולארי ביותר מכיוון של תיירות מודרנית עירונית, בין אם מדובר בעיר תל אביב עצמה ובין אם מדובר בערים האחרות ברצועת החוף. לבסוף, חייבים לציין גם את אזור הנגב ככלל ובאופן ספציפי יותר את אילת בגבול הדרומי, שהיא העיר התיירותית העסוקה וההומה ביותר במדינת ישראל, וגם את אזור הצפון שבו יש אטרקציות תיירותיות בפני עצמן, עבור תיירות דתית (כמו באזור הכנרת או צפת למשל), ועבור תיירות פנאי ומרפא.

הסעות לטיולים

מה הן הערים המתוירות ביותר בישראל, ומה מייחד כל עיר תיירותית שכזו?

הערים המתוירות ביותר בישראל הן ירושלים, תל אביב ואילת. ישנן עוד ערים תיירותיות, אך שלוש הערים האלה מביאות לשולחן את התכונות הייחודיות שלהן והופכות למוקדים חשובים ביותר עבור ענף התיירות בישראל. ירושלים היא כמובן עיר תיירות הדת, עם מקומות קדושים החשובים לדת היהודית, הנוצרית והמוסלמית גם יחד.

התיירות בתל אביב היא תיירות עירונית ומודרנית יותר – צעירים שמגיעים עבור המסיבות, הבילויים, הקניות וכל מה שיש לעיר המרכזית והשוקקת ביותר בישראל להציע. התיירות באילת היא תיירות פנאי, עם דגש על מלונות רבים, על רצועת חוף ארוכה ואיכותית ועל פינוקים שונים שמאפיינים תיירות שכזו – בעיר שבה חמים ונעים גם בעונת החורף, כאשר תיירים אירופיים רבים מגיעים למצוא קצת שמש ומנוחה מפני השלג בארצות המוצא שלהם.

ענף התיירות בישראל הוא עשיר וענף – וכדאי לתכנן כל טיול בצורה הטובה ביותר עם הסעות לטיולים

ענף התיירות בישראל הוא ענף שנמצא בתנופה אדירה שלא צפויה להיפסק, וההשקעה הרבה של המדינה ושל חברות הטיולים השונות משקפת את זה. כשאתם מתכננים טיול בארץ עבור קבוצה של תיירים מחו"ל או עבור תיירות פנים, אתם צריכים לוודא שאתם מטפלים בכל הפרטים הנחוצים לטיול בצורה המקצועית ביותר, וזה נוגע לא רק לאיפה אתם מגיעים אלא גם בדרך בה תגיעו לשם – עם שירות ברמה הגבוהה ביותר של הסעות לתיירים.

לקבלת הצעת מחיר, השאירו את פרטיכם:

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-9791000