חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

0737614125

מה הם השירותים אשר מציעה חברת ההסעות

חברת הסעות נדרשת לאסוף את המשתתפים ביום הגיבוש מנקודת איסוף ספציפית, ולהסיעם אל היעד הרצוי בזמן הנקוב. אנו ממליצים לשריין את תאריך יום הגיבוש עם חברת ההסעות מבעוד מועד, כך שתוכלו להיות בטוחים כי האיסוף יתקיים כנדרש ובלי שום בעיות. במאמר הבא נפרט כיצד תוכלו לבחור חברת הסעות באופן הטוב ביותר.

כיצד תבחרו הסעות ליום גיבוש

  • חשבו מה הוא סוג הרכב המועדף עליכם: חברות הסעות לאירועים לרוב משתמשות בסוגי רכבים שונים, על מנת להתאים באופן המרבי לרצונות הלקוח. בין השאר, תוכלו לשכור את שירותי הסעות מיניבוסים או אוטובוס הסעות ל טובת ימי גיבוש. פרט חשוב בבחירת סוג רכב ההסעות הינו מספר האנשים אשר מגיעים ליום הגיבוש. זכרו כי אין צורך ברכב הסעות גדול מדי עבור מספר אנשים מועט, אשר יכולים להתרווח בנוחות במיניבוס. התקשרו לחברת ההסעות מראש וודאו כי היא מציעה את סוג הרכב המועדף עליכם.

 

  • בררו את טווח המחירים: בידקו מראש מהו טווח המחירים עבור ההסעה לטיול שלכם. וודאו מה הם השירותים הכלולים במחיר ההסעה, והאם אתם צפויים לחיובים נוספים במקרי קצה שונים, דוגמת מקרה של נקודות איסוף מרובות לאורך הדרך או מקרים של פגיעה ברכוש.

 

  • שאלו לגבי הכשרת העובדים: וודאו כי חברת ההסעות אשר בשירותיה אתם מעוניינים להשתמש מתנהלת באופן מקצועי ואמין. וודאו כי עובדי חברת ההסעות הוכשרו כנדרש, וכי הם עומדים בזמנים ובדרישות שסוכמו ביניכם. הדגישו את חשיבות היותם של רכבי ההסעות בטיחותיים ונקיים, וכי אתם מעוניינים שהם יתופעלו בידי נהגים בעלי ותק ורישיון נהיגה בתוקף.
חברת הסעות

שכרו את שירותי ההסעות של אור-בוס

זכרו כי בעת בחירת חברת הסעות, יש לקחת בחשבון את טווח המחירים בו אתם מעוניינים וסוג הרכב המתאים ליום הגיבוש. שאלו בטרם סגירת העסקה בנוגע לטיב הכשרת העובדים, וודאו כי חברת ההסעות מתנהלת באופן מקצועי ואמין. מגיעים לכם שירותיה של חברת הסעות מובילה בתחומה, אל תתפשרו על פחות מכך.

אם אתם מחפשים חברת הסעות שתעזור לכם לשפר את חווית הטיול – צרו עמנו קשר בטל' 073-7614125 או דרך האתר, ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

לקבלת הצעת מחיר, השאירו את פרטיכם:

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-9791000