חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

0737614125

הסעות לגיל הזהב

הסעות לגיל הזהב הסעות לקשישים

הסעות על פי גיל צריכות להתאים לצרכי הקבוצה אשר מזמינה את שירותי ההסעות, הסיבה היא פשוטה, בין אם מדובר בילדים, נוער, מבוגרים או קשישים – הסעות אשר מותאמות לצרכי הלקוח מעלות סיכויי לטיול נוח ויעיל. במאמר הבא נפרט על איך ניתן לשפר את שירותי ההסעות באופן אשר יקל על לקוחות בגיל הזהב ויאפשר מעבר קל ומהנה על כל הקבוצה.

הסעות המתאימות לאנשים בעלי מגבלויות וקשישים

כאשר מדובר בהסעות לאנשים עם קשיים בהתניידות יש לקחת בחשבון את האמצעים הטובים ביותר כדי לוודא בטיחות ונוחות תוך כדי התחשבות הן בהתנהגות והן גם באופן הטכנולוגי והנגישות של הרכב. אנו מספיקים הסעות לנכים, אשר נגישים לכיסאות גלגלים ומאפשרים בטיחות לנוסעים. גם קשישים יכולים להשתמש בטכנולוגיה ובאמצעי הנגישות שאנו מציעים, כל מה שצריך לעשות זה ליצור קשר ואנו נדאג למצוא לכם פיתרון.

הסעות לגיל הזהב הן חלק בלתי נפרד מהקהילה והשירותים הסוציאליים הניתנים לקהל המבוגר. עם התרחבות האוכלוסייה בגיל הזהב והרצון להאריך את העמדות בקרב האנשים בגילאים מתקדמים, נראה שהביקוש לשירותים כאלה רק יגדל. לכן, חשוב לקדם את השירותים הללו ולספק לקשישים ולקהילה המקומית תמיכה והגנה על זכויותיהם.

טיולים עם המשפחה

לאחר גיל מסוים והתרחבות המשפחה לא רק קרובי המשפחה בגיל הזהב מעוניינים בהסעות לטיולים, אלא כל המשפחה יכולה להיעזר בשירותי הסעות ולחוות נחת ופחות דאגות בזמן טיולים. השכרת שירותי הסעות, בין אם מדובר במיניבוס או אוטובוס, יכולו להקל באופן משמעותי על טיולים אשר כוללים מסלולי הליכה וחלקי מסע אשר עלולים להקשות על מבוגרים או אף על ילדים.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-9791000