חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

0737614125

הסעות לכותל

חוגגים בר מצווה או כל אירוע אחר במקום הקדוש והיפה ביותר בירושלים?
✔️ אור בוס תספק לכם שירותי הסעות לכותל במחיר הוגן!
✔️ רכבים חדישים ומרווחים (עם צי המתחדש כל 3 שנים)
✔️ עמידה בלוח הזמנים
✔️ רכבים חדישים ומאובזרים
✔️ בין לקוחותינו: משרד הביטחון, התעשייה הצבאית והאווירית ועוד..

השכרת אוטובוס לכותל - למה לבחור בנו?

השכרת אוטובוס לכותל מאפשרות לכם להגיע אל המקום הקדוש בצורה הנוחה, הקלה והמהירה ביותר:

התחייבות לעמידה בלוחות הזמניםהנהגים שלנו יעשו את כל מה שתלוי בהם כדי להגיע לאסוף אתכם בדיוק בשעה היעודה, על מנת שתגיעו אל הכותל בדיוק בזמן הנכון וללא התסכול של המתנה מיותר.
נסיעה נוחה ובטוחה כל הרכבים שלנו עוברים בדיקות תקינות תקופתיות על מנת להבטיח שאתם נוסעים בבטחה לאורך כל הדרך. בנוסף, הרכבים מצוידים במושבים נוחים ובמערכת מיזוג יעילה, שמבטיחים לכם נסיעה בסטנדרטים גבוהים במיוחד.
לא צריך לחפש חניהידוע לכם, כי בכותל מבקרים מדי יום המוני אנשים וכי קשה מאוד למצוא חניה באזור. כאשר אתם בוחרים באפשרות של השכרת מיניבוס או אוטובוס אתם לא צריכים לדאוג. הרכבים שלנו יביאו אתכם כמה שיותר קרוב לכניסה, וימתינו לכם שם בסיום הביקור או האירוע. כך גם לא תבזבזו זמן יקר על חיפוש חניה וגם לא תצטרכו לצעוד מרחקים כדי להגיע מהרכב אל הכניסה ומהכניסה בחזרה.
הסעות לכותל
חברת הסעות

הסעות לעיר הקודש

הכותל המערבי הוא השריד היחיד שנותר בארצנו לקיומו של בית המקדש השני. למרות שהרבה אנשים חושבים שהוא שימש כאחד הקירות של בית המקדש עצמו, הרי שעל פי המחקרים הארכיאולוגיים הרבים שנעשו באזור, מדובר בשריד לחומה שהקיפה את הר הבית שבמרכזו עמד בית המקדש. מכיוון שזהו השריד האחרון, ניתן לקיר המיוחד הזה, שאורכו כ-488 מטרים, מעמד של קדושה יתרה ועד היום הוא משמש כאתר עלייה לרגל הן עבור יהודים מכל העולם והן עבור תיירים

הסעה לכותל

הסעות לכותל בחודש הסליחות

חודש אלול הוא זמן של חשבון נפש ותשובה, ורבים נוהגים לפקוד את הכותל המערבי בימים אלו. אם אתם מתכננים להגיע לכותל בחודש הסליחות, כדאי לכם לשקול להזמין שירות הסעות לכל המשפחה, לישיבה ועוד אפשרויות. הסעה בכל שעות היממה ומכל מקום בארץ לכות"ל. הסעה מאורגנת מבטיחה אווירה מתאימה, נסיעה מהירה ובטוחה עם אפשרות לקחת יותר חפצים אישיים ללא חשש.

אירועים במקום הקדוש ביותר

בזכות המעמד המיוחד של הכותל, אנשים רבים מעוניינים לציין במקום את האירועים החשובים בחייהם. אם ילדכם עתיד להגיע לגיל מצוות בקרוב, בוודאי חשבתם על האפשרות לקיים את האירוע בכותל. בנוסף מתקיימים במקום גם טקסי השבעה של חיילי צה"ל ואירועים ממלכתיים שונים, כגון פתיחת טקס יום הזיכרון לחללי צה"ל ולנפגעי פעולות האיבה.

מלבד אירועים הרבה מאוד אנשים מעוניינים להגיע לביקור במקום הקדוש הזה על מנת לראות אותו מקרוב ועל מנת להשתתף במנהג שמלווה את המבקרים במקום מזה עשרות שנים – להכניס פתק עם בקשה מיוחדת מהאל אל המרווחים שבין אבני הכותל. על פי האמונה, בקשות אלה יתמלאו על ידי האל. גם הסעות לבר מצווה בכותל מתאימות לאורחים ולחוגגים.

הסעות לכותל משכירים מאורבוס

אם אתם מעוניינים להגיע לאחד המקומות היפים והקדושים במדינה בצורה כמה שיותר פשוטה ונוחה – השכירו עכשיו הסעה לכותל של אור בוס ותיהנו מחוויית נסיעה שתהפוך לחלק בלתי נפרד מהאירוע או מהטיול שלכם.

תוכן עניינים

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-9791000