חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

0737614125

הסעות לנכים

יש לא מעט אנשים אשר מעת לעת, זקוקים לשירותי הסעות ברחבי הארץ – בין אם מדובר על תלמידים, על גמלאים, על תיירים, על אורחים לחתונה, או על כל קבוצה אחרת של אנשים. שבכל אחת מהקבוצות הללו, יכול להיות אדם אחד או יותר, עם נכות אשר מסתייעים בכסא גלגלים.

אור בוס הסעות, מספקת שירות מיוחד ומקצועי של הסעות לנכים. להזמנת השירות חייגו כבר עכשיו למספר 073-7614125 או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם!

הסעה לנכים
שירותי הסעות לנכים

שירותי ההסעות לנכים שלנו כוללים:

רכבים מותאמים לנכים – קודם כל, חשוב מאד שתדעו כי לחברת אור בוס הסעות יש כמובן לא מעט רכבי הסעות, אשר מותאמים במיוחד למשימה של הסעות לנכים. הרכבים הללו מגיעים עם מתקנים מיוחדים שכל תפקידם הוא לאפשר לנכה לעלות בקלות על ההסעה. מדובר בהסעות במיניבוסים מצוידים במעלון מיוחד אשר יכול להרים את כסא הגלגלים כלפי מעלה. לאחר מכן, יכול האדם הנכה להתמקם בתוך הרכב, וכמובן שהרכב עצמו כולל גם חגורת בטיחות אשר מותאמת לנעילת כסא הגלגלים. כך בעצם, לא משנה בכלל שהאדם מסתייע בכסא גלגלים – בעזרת רכבי ההסעות של אור בוס, הוא יכול להגיע לכל מקום.

לממש עם עוד הסעות – יש לציין כי לחברת אור בוס ניסיון רחב מאד בשילוב של הסעות לנכים עם הסעות נוספות. יש מקרים שבהם יש צורך בהסעה פרטית לאדם נכה ולמשפחתו, אך יש כמובן מקרים שבהם יש צורך בהסעת קבוצה גדולה יותר, אשר יש בה רק אדם אחד אנכה או כמה אנשים ספורים עם נכות – וגם כאן אנחנו יכולים לתפור עבורכם את הפתרון המתאים עם מגוון רכבי ההסעות שלנו. גם במקרים של קבוצה שכולה מורכבת מאנשים עם נכות שמסתייעים בכסא גלגלים – אנו יכולים לסייע לכם עם הפתרון המתאים. הנקודה היא שבכל סיטואציה ובכל מקום – אנחנו כאן בשבילכם.

הסעות לכל חלקי הארץ – כמעט מיותר לציין זאת, אך בכל זאת ראוי מאד להזכיר כי יכולת הפרישה של חברת אור בוס היא ברמה הארצית. זה אומר שאם אתם רוצים חברת הסעות לנכים לתל אביב, לירושלים, לאילת, לחרמון, לים המלח, לצפת או לכל יעד אחר – אתם מוזמנים לפנות אלינו! הניסיון הרב של הנהגים שלנו, והמצב המעולה של רכיב ההסעות שלנו (כולל כמובן, רכבי ההסעות לנכים) מאפשרים לנו לספק לכם שירותי הסעות לכל חלקי הארץ.

הסעות נכים בכל הארץ

אתם יכולים ליצור עם אור בוס קשר בכמה דרכים שונות. אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם כאן באתר שלנו בלשונית צור קשר, או לחייג למספר 073-7614125, ולהזמין את ההסעה הנדרשת.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-9791000