חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

0737614125

הסעות עובדים

הסעות לעובדים עושים רק עם חברת הסעות מומלצת וותיקה

מחפשים הסעות עובדים? הגעתם למקום הנכון! אורבוס מספקת שירותי הסעה מזה 30 שנה לאלפי לקוחות מרוצים 🙂

✔️ רכבים חדישים ומרווחים (עם צי המתחדש כל 3 שנים)
✔️ הקפדה על עמידה בלוח הזמנים – כדי שהעובדים שלך יגיעו בזמן לעבודה
✔️ כל הרכבים שלנו מאובזרים במערכת טסטי – מערכת המתעדת את התנהגות הנהג בזמן אמת במהלך הנסיעה
✔️ עובדים בכל רחבי הארץ ומספקים שירותי הסעות לעובדים, חברות, מוסדות וארגונים.
✔️ בין לקוחותינו: משרד הביטחון, התעשייה הצבאית והאווירית ועוד..
✔️ מחירים נוחים והגונים

למה לבחור דווקא בנו?

  • אנו נבנה עבורכם מערך הסעות עובדים קבוע, המותאם לדרישות העבודה הייחודיות שלכם ובמטרה לייעל את הגעתם של העובדים לעבודה:
  • נתאים את רכבי ההסעות, מספרם וגודלם, נבחר את נקודות האיסוף וההורדה האידיאליות, נבנה את מסלולי ההסעה המהירים והיעילים ביותר, תוך התחשבות בשעות העבודה, בתנאי הדרך ועוד.
  • נעמיד לרשותכם צי גדול וחדיש של רכבי הסעות עובדים מרווחים מאובזרים, שבהם עובדיכם יוכלו לנסוע בנוחות מקסימלית.
  • אנו לא נקל ראש בסוגיית הבטיחות,נעמיד לרשותכם צוות נהגים ותיקים ומנוסים, המכירים היטב את כבישי הארץ.
  • נקפיד שכל רכב הסעות יעלה על הכביש רק לאחר שעבר ביקורת תקופתית של קצין בטיחות בתעבורה, ונבטיח שבכל הרכבים תיבדק תקינותן של חגורות הבטיחות ושאר המערכות ברכב.
הסעות לעובדים
הסעות מאורגנות לעובדים

ההסעות שישנו את העסק שלכם

הסעות עובדים יכולות להשפיע על העסק שלכם הרבה יותר ממה שנדמה לכם. יש אנשים שבטוחים שההסעות הם רק עניין של נוחות לעובדים וחיסכון כספי אך למרות שאלו הם פרמטרים חשובים מאוד, שכמובן יהיו חלק גדול מהשיקולים לבחירת חברת הסעות לעבודה משותפת וקבועה, יש גם את עניין הרושם של מקום העבודה על עובדיו. עובד שנהנה מהסעה מאזור מגוריו עד למקום העבודה לא רק יגיע בכל בוקר בצורה בטוחה ויעילה ולא רק ייהנה ממסגרת קבועה ונוחה, אלא יבין שמישהו חושב עליו ויגיע לעבודה עם חיוך.

הסעות עובדים לכל כמות

לנו באור בוס הסעות בע"מ יש את כל סוגי הרכבים להציע לכם ופתרונות לכל מצב. אם אתם צריכים מיניבוס להסעות לעובדים שגרים באזור מרוחק כי אין צורך באוטובוס גדול, אנו נהיה שם לשירותכם עם הסעות במיניבוסים חדישים ונוחים. אם אתם לא יודעים מה הצעד הכי כדאי, כמו למשל הדילמה בין שני מיניבוסים או אוטובוס גדול וכמובן בחירת מאפייני ההסעה לגבי שעות ומקומות עצירה, אנו באור בוס הסעות בע"מ לא מספקים רק את כלי הרכב אלא גם עצות לייעול ההסעות וכמובן כל דבר אחר שתצטרכו.

הסעות עובדים חוסכות לעסק וגם לעובד

החיסכון אמנם מוכר כחיסכון כספי אך מעבר לכך יש חיסכון משמעותי בזמן. אף אחד מהעובדים לא צריך לשבור את הראש בהגעה בתחבורה ציבורית או להיתקע בפקקים בדרך לעבודה, והמפעל או כל עסק אחר יודע שהעובדים שלו מגיעים באותה השעה בלי סיבוכים מיותרים ואובדן תפוקת עבודה. כמו כן החיסכון הכספי בלתי ניתן להשוואה הרי אוטובוס ומיניבוס חסכוניים הרבה יותר, ואף תורמים לאיכות הסביבה.

אנו נעניק לכם שירות אדיב המלווה ביחס אישי וחם, נהיה קשובים לכל בעיה, טענה או מענה שתעלו בפנינו ונפעל במלוא הרצינות כדי לשפר, לתקן ולהבטיח את שביעות רצונכם. 🙂

חברת אור-בוס מעניקה שירותי הסעות מיניבוסים באמצעים מגוונים בהם לכל מטרה בכל רחבי הארץ. החברה משתמשת ברכבים חדישים עם מושבים נוחים ונקיים. אור-בוס שמה בראש סדר העדיפויות את נושא הבטיחות בדרכים, כך שתוכלו ליהנות מנסיעה בטוחה ונעימה!

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-9791000