חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

0737614125

מאות אלפי תיירים בשנה מגיעים לישראל

מדינת ישראל אמנם קטנה בממדיה וביחס למדינות אחרות בעולם היא יותר בגודל של מחוז או אפילו עיר גדולה, אך הטבע שיש כאן וההיסטוריה העמוסה גם בשנותיה הקצרות של המדינה מושכת לכאן מאות אלפי תיירים בשנה. תיירים רבים מגיעים לכאן בעיקר בגלל הקשר ליהדות כך שירושלים היא אחד ממוקדי המשיכה המפורסמים ביותר ולא רק בקרב יהודים אלא בקרב נוצרים רבים. מדינת ישראל מציעה אטרקציות רבות ומיוחדות במינן לתיירים רבים בכל הגילאים והשאלה היחידה שנותרה היא לאן הם ילכו הפעם ביחס לפרק הזמן שהם שוהים כאן. מי שמתקשה מאוד בתכנון מסלול יוכל להיעזר בחברות שמציעות הסעות לתיירים שגם מציעות סיורים מאורגנים וימי פעילות מלאים.

נתחיל מהצפון הירוק

מטיולים באצבע הגלילי וברמת הגולן ולא הקצרים ביותר ניתן לראות את כמות ההסעות לתיירים שמגיעות לאתרים המפורסמים כדי להבין כמה המקום הזה מושך. אמנם מדובר על פיסה ירוקה קטנה ביחס לשמורות טבע בעולם אך כל אזור הצפון יכול להקסים כל אחד דווקא בגלל גודלו. מהר הכרמל ניתן לראות את החרמון שהוא הקצה של המדינה, כאשר מהחרמון עצמו ביום טוב ניתן לראות אפילו עד תל אביב. הר מירון, רמת הגולן, עמק החולה והכנרת מרתקים כל תייר ומומלץ לספק גם הדרכה על הגיאוגרפיה של המקום ובעיקר על ההיסטוריה שלו.

הסעות לתיירים

גם לישראל יש עיר ללא הפסקה

אמנם יש ערים גדולות בעולם כמו ניו יורק ולונדון שלעולם לא ישנות אך גם תל אביב מתקרבת בצעדי ענק. מי שרוצה להגיע לתל אביב בלי לשכור אוטו כדי שהוא יוכל לשתות בפאבים בלי הרף ולצאת למסיבות עד אור הבוקר מומלץ לו להיעזר בשירותי הסעות לתיירים שיראו לו את המקומות הכי מגניבים ושווים שמתעדכנים כל הזמן. מומלץ לבצע סיור במרכז העיר וברחובות הראשיים, לחיות קצת את גוש דן שללא ספק מספק חוויה שונה מהצפון ומהדרום.

הפנינה של ישראל: ירושלים

אי אפשר לעבור בישראל, ארץ הקודש, בלי לעבור בעיר הקדושה ביותר עבור שלוש דתות. בירושלים אפשר למצוא הרבה מעבר לקדושה והבנייה שלה מרשימה מאוד כולל המיקום הגיאוגרפי ההררי שלה. אך תחילה יש לבקר בעיר העתיקה, להסביר על ההיסטוריה שלה ולהבין מה היה פה באלפי השנים האחרונות.

העיר העתיקה עברה תהפוכות רבות לאורך ההיסטוריה כאשר כל אחד ירגיש את העוצמה של המוני המתפללים שפוקדים אותה גם בכותל המערבי וגם בצד המוסלמי בהר הבית במבט על כיפת הזהב של מסגד אל אקצא המפורסם. אין חוויה רוחנית יותר מאשר ביקור בירושלים העתיקה והיא חוויה לא רק לאנשים דתיים.

גם ישראל מחזיקה בשיא עולמי

אם נחפש היטב בספר השיאים של גינס ככל הנראה נמצא עוד שיאים בהם ישראל מחזיקה. אך השיא המפורסם ביותר שככל הנראה לא יישבר אף פעם הוא המקום הנמוך ביותר בעולם ששייך כמובן לים המלח. כל התיירים מכירים את ים המלח וככל הנראה שאם תתייעצו עם חברת הסעות לתיירים היא כבר תספר לכם על ביקור החובה שלכם במקום הלח והחם הזה. ים המלח מספק מבט על אחד מפלאי העולם, שכמובן זוכה לפרסומות רבות בעקבות היכולת לצוף עליו ללא בעיה.

המלח טוב מאוד לחיטוי פצעים וגם לעור הגוף ואנשים רבים נהנים בהתפלשות בבוץ שלו שמלא במינרלים חיוניים. ים המלח מספק גם טיולים מרהיבים שניתן להגיע אליהם ממדבר יהודה ובאופן כללי מדבר יהודה והנגב העמוק יותר יכולים לספק מסלולים מדהימים לחובבי הטיולים, כאשר שמורת עין גדי ונחל ערוגות הם מהבולטים שבהם.

לקבלת הצעת מחיר, השאירו את פרטיכם:

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-9791000