חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

0737614125

מהו כביש אדום ומי קובע את הכבישים האדומים?

כביש מאוד מסוכן שמתרחשות בו תאונות רבות והוא אינו בטוח כמו כבישים אחרים זכה לכינוי כביש אדום. מי שקובע את הכבישים האדומים הם המשטרה הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים יחד עם עמותות כמו אור ירוק.
לאור הסטטיסטיקה שכל אחד מהכבישים מציג, ניתן להבין מי מהכבישים מסוכן יותר מהשני וגם מחוויית הנהג שנוסע בהם, ישנם כבישים שאולי לא קורות בהם תאונות רבות אך זאת בהתחשב כי נהגים רבים יודעים שהם מסוכנים ונוסעים בצורה בטיחותית יותר.

חשוב מאוד להזהיר את הנהגים מפני הכבישים הללו, כך שבמידה ומדובר בחזרה בשעות מאוחרות מאירועים מסוימים כאשר הנהג עייף, שכירת שירותי חברת הסעות או מונית יכולים מאוד לסייע.

מהם הכבישים המסוכנים ביותר בישראל?

כביש 5

 
 
כביש 5 הוא אחד מהכבישים העמוסים ביותר בישראל ויש בו תאונות רבות בכל שעות היום. הכביש רחב למדי וכולל שלושה נתיבים ברובו אך עדיין מספר התאונות שם לא עוצר לרגע, בעיקר בין מחלף קסם למחלף גלילות.
 
 

נתיבי איילון

 
ללא ספק נתיבי איילון הם הכבישים המפורסמים ביותר בישראל אך גם בהם יש תאונות רבות בעיקר בין מחלף משה דיין ועד מחלף רוקח. עקב עומסי תנועה רבים בשעות הבוקר ובשעות הערב מספר התאונות הקטלניות פוחת אך בלילה הוא סכנת נפשות ואם אתם חוזרים מבילוי לילי בתל אביב, חברת הסעות יכולה להיות פתרון נהדר.
 

כביש 31 עד לפניה לכביש 316

 
הרבה מהכבישים המסוכנים בארץ נמצאים באזור הדרום. כביש 31 מלהבים לעד הפניה לכביש 316 הוא קטע דרך בעייתי מאוד שהיו בו תאונות דרכים רבות.
הכבישים המסוכנים בישראל

כביש 65

 
 
כביש 65 הוא אחד מהכבישים הארוכים במדינת ישראל והקטע שבין מחלף עירון ועד הכניסה לעין איברהים מסוכנת מאוד ונצפו בהם תאונות רבות, כמו גם הקטע בין מחלף גולני ועד לנחל צלמון.
 

כביש 70

 
עוד אחד מהכבישים שהותירו כאן הבריטים הוא כביש 70 שגם עליו לא פסחו תאונות רבות. בקטע המסוכן ביותר הוא בין נחל כזיב ועד צומת סומך, מה שבקרוב יוחלף על ידי כביש 6 החדש.
 

כביש 71

 
כביש 71 באזור בית אן מסוכן מאוד מקיבוץ מרחביה ועד בית קברות שדה נחום. זהו אחד הכבישים שעדיין לא זכו לנתיב נוסף ולכן מספר התאונות החזיתיות בו או הגלישה לתעלות הצדדיות נפוצות מאוד ויש לנקוט בו באמצעי זהירות רבים ובערנות מוגברת.
 

כביש 77

 
הצפון זכה לאחד מהתארים הפחות נחמדים, כאזור עם הכבישים המסוכנים ביותר, בעיקר בגלל נפח תנועה רב יותר מדרום הארץ. כביש 77 מאזור תעשייה משהד ועד הכניסה לצומת אבני בדרך לטבריה זוכה לתאונות רבות בעיקר בגלל העובדה שהוא כביש מהיר שיש בו רמזורים רבים.
 

כביש 79

 
גם כביש 79 שמחבר בין נצרת לקריית ביאליק ומהווה את אחד הנתיבים הראשיים בצפון בעייתי מאוד בעיקר ממחלף סומך ועד הכניסה למשהד.
 

כביש 85

 
כלכל שעולים צפונה הכבישים נעשים מפותלים ומסוכנים יותר, כך גם כביש 85 שהוא אחד מהכבישים האדומים המפורסמים ביותר בארץ. הכביש שמהווה נתיב ראשי בין עכו לכרמיאל ידע תאונות רבות בעיקר מצומת עכו מזרח ועד צומת ראמה.
חברת הסעות - נוהגים בטוח

כביש 89

 

כביש 89 יודע עומסים רבים כמעט בכל תקופה בשנה, בחגים, בקיצים ובחורף, בגלל מבקרים רבים בצפון כשחם וניתן לטייל, כשיש חופש מהעבודה וגם כשיש שלג. עם זאת, בין צומת בן עמי ועד צוריאל חשוב להיזהר ואם אתם יוצאים לטיול משפחתי, חברת הסעות שתסיע אתכם בבטחה היא פתרון נהדר.

 
 
 
 

גם בכביש החוף וכביש 6

 
אפשר לשים לב שכבישים חדשים יותר כמו עוקף קריות וכביש 6 הם מהכבישים הבטוחים יותר. ניתן לייחס את הבטיחות שלהם למהירות הגבוהה שאפשר לנסוע בהם וגם לעובדה שהם מרווחים מאוד ונוחים לנהיגה עם התשתיות הטובות ביותר, אם כי צריך להיזהר בהם בכובד ראש כמו גם בכביש החוף שאמנם לא נכנס לרשימה אך ידע תאונות קשות רבות.

מחפשים חברת הסעות? צרו קשר להצעת מחיר ונשמח לעמוד לשרותכם 🙂

לקבלת הצעת מחיר, השאירו את פרטיכם:

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-9791000