Search
Close this search box.

0737614125

הסעות למפעלים

מחפשים חברת הסעות למפעלים? הגעתם למקום הנכון! אורבוס מפעילה שירותי הסעות למפעלים באופן יום – יומי.
✔️ מגוון רחב של כלי רכב חדישים, מרווחים ומאובזרים המבטיחים לכם נסיעה נעימה:)
✔️ צוות נהגים שירותיים ומקצועיים
✔️ וותק וניסיון למעלה מ-25 שנה

עובדים רבים צריכים להגיע ולחזור מהמפעל מדי יום. מפעל, מטבעו, הוא בית עסק תעשייתי שבו עובדים לא מעט אנשים. העבודה במפעל היא עבודה שדורשת פועלים ועובדים שונים, החל ברמת הפועל הפשוט ועד רמת המנהל, וכל אחד מהעובדים במפעל צריך להגיע למפעל ולחזור ממנו מדי יום בצורה נוחה ופשוטה.

בנוסף, חשוב גם לציין שהרוב הגדול של המפעלים הגדולים, בהם מועסקים עובדים רבים, ממוקמים במרחק לא קטן מיישובים מרכזיים, באזורי תעשייה או בשטחים פתוחים, בכדי למנוע זיהום אוויר ובכדי לקדם בצורה מתוכננת אזורים שונים בארץ.

כל הנתונים האלה גם יחד, מצטרפים לכדי מסקנה פשוטה – ההגעה למפעל מדי יום והחזרה ממנו הם אתגר לא קטן עבור העובדים עצמם ועבור הנהלת המפעל גם יחד. אם אתם רוצים ליצור במפעל שלכם שגרת עבודה איכותית שבה כולם מגיעים בזמן וכולם מסיימים את יום העבודה בזמן, אתם צריכים למצוא פתרון עבור ההגעה והחזרה מהמפעל, והפתרון הזה במקרים רבים הוא באמצעות שירות מקצועי של הסעות למפעלים, מטעם חברת הסעות מקצועית.

הסעות למפעלים

מדוע כדאי לפנות לחברת הסעות עבור המפעל שלכם?

דיוק

האינטרס המובהק ביותר שמוביל לפנייה לשירות מקצועי של הסעות למפעלים הוא של הנהלת המפעל, בכדי ליצור דיוק בזמנים בכל מה שנוגע להגעה למפעל ולחזרה ממנו.
ברגע שבו אתם מפעילים שירותי הסעות עבור העובדים שלכם, אתם בפועל מבטיחים שהעובדים יגיעו למפעל בצורה אחידה בשעה המתאימה, ושהם יסיימו את יום העבודה בהתאם. במקרים רבים, חוסר הדיוק, הפקקים בבוקר וההגעה הנפרדת של כל עובד הם אלה שמובילים לכך שהמפעל לא עובד בצורה יעילה בתחילת היום ובסופו – ואם אתם רוצים ליצור דיוק ואחידות, הסעות הן הדרך הנכונה לעשות זאת.

נוחות

עוד פרמטר חשוב ביותר שמבהיר מדוע כדאי לפנות לשירותי הסעות מקצועיים עבור המפעל שלכם הוא הנוחות של העובדים שלכם. ההגעה בתחבורה ציבורית או ברכבים פרטיים מדי יום למפעל יכולה להיות מתישה ולא נוחה, ואתם רוצים לתת לעובדים שלכם את המעטפת הנוחה ביותר לעבודה שלכם. באמצעות הסעות איכותיות ונוחות, אתם מבטיחים כי יום העבודה יתחיל ויסתיים בצורה הנוחה ביותר, וכי העובדים שלכם לא יצטרכו לעלות על ההגה מוקדם בבוקר ומאוחר לאחר יום עבודה קשה וארוך במפעל, מה שמשפר משמעותית את תנאי העבודה שלהם

בטיחות

הנסיעה מוקדם בבוקר, ולאחר יום העבודה הארוך במפעל שלכם, יכול להיות מסוכנת למדי עבור העובדים שלכם. במקרים רבים, תאונות קורות בדיוק כשאנשים מסיימים יום עבודה ארוך ונוהגים בצורה לא אחראית, מהירה או אפילו נרדמים על ההגה – וכמנהלים אחראים אתם רוצים לצמצם ככל הניתן את הסיכון הזה עבור העובדים שלכם. שירותי הסעות, בהקשר זה, הם פשוט מכפיל כוח בטיחותי שמאפשר לכם לוודא שההגעה והחזרה של העובדים שלכם מהמפעל נמצאת בידיים של נהג מקצועי ורענן של רכב הסעות בטיחותי שאפשר להיות בטוחים בכך שמסיע את כולם בצורה נעימה ובטוחה.

הסעות למפעלים

התנדבות במפעלים

בתקופות קשות ולצורך תמיכה בעסקים ותוצרת ישראל ניתן להשכיר שירותי הסעות למתנדבים כדי להקל על הגעה למפעלים וקבלת עזרה מכוח אדם נוסף. הסעות למוקדי התנדבות הן עניין נפוץ וכל חברת הסעות יכולה לארגן את הדקויות ולקחת חלק בתהליך.

אור בוס הסעות - עבורכם ועבור העובדים שלכם

ההשקעה בשירות מקצועי של הסעות למפעל שלכם היא השקעה שמשתלמת לכם מכל בחינה, באיכות העבודה, בנוחות של העובדים ובבטיחות שלהם. אם אתם מחפשים חברת הסעות שאפשר לסמוך עליה, הן מבחינת עמידה בלוח זמנים והן מבחינת איכות הנסיעה והנהגים – אור בוס הסעות מספקים לכם את הפתרון האיכותי ביותר בתחום.

באורבוס יודעים להתאים את עצמה לצרכים של כל לקוח ולספק לכם את חווית הנסיעה האיכותית ביותר מקצה לקצה, וכדאי לכם לפנות אלינו בכדי ליצור את ההסעות הנוחות והמדויקות שנחוצות למפעל שלכם.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-9791000