חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

0737614125

הסעות בצפון

חברת אורבוס הסעות בע"מ מספקת מגוון שירותי הסעות בכל איזור הצפון אשר יהפכו את הטיול שלכם לחוויה 🙂
✔️ צי רכבים חדישים ומרווחים (מתחדש כל 3 שנים)
✔️ רכבים מאובזרים במערכת טסטי – המתעדת את התנהגות הנהג בזמן אמת במהלך הנסיעה
✔️ בין לקוחותינו: משרד הביטחון, התעשייה הצבאית והאווירית ועוד..
✔️ מחירים נוחים והגונים

הסעות בצפון - הפינוק מתחיל באוטובוס

בין אם נסעתם באוטובוס רגיל או בין אם נסעתם באוטובוס טיולים וודאי שמתם לב כי יש להם דבר משותף – איכות הנסיעה, או יותר נכון חוסר הנוחות. נסיעות ארוכות מחייבות שהאוטובוסים יהיו בעלי מושבים נוחים אשר לא רק יהיו טובים לישיבה, אלא גם יאפשרו לאדם היושב בהם להירדם בנוחות.

חברות הסעות בצפון, בדרום או במרכז הארץ לרוב לא חושבות על אופציית נוחות הנסיעה עד הסוף, אומנם כן יש מושבים טובים אולם הריווח בין המושבים לא תמיד בא לטובת הנוסעים. חברת אור בוס הסעות בע"מ דואגת לפנק, לרווח ולדאוג לנוחות הנסיעה לכל אחד מהלקוחות שלה. בחברה מודעים לעובדה שאיכות הנסיעה משפיעה מאוד על איכות הטיול ולכן גם החלק שכביכול נראה פחות חשוב, צריך להיות מושלם ומפנק.

חברת הסעות בצפון

מעל 25 שנות ניסיון בענף ההסעות

חברת הסעות אור בוס בע"מ פועלת כבר מעל 25 שנה ומבצעת הסעות בצפון, במרכז ובדרום הארץ. עם ניסיון רב שנים כזה לא מפתיעה העובדה שהחברה נחשבת לאחת המובילות בתחום התחבורה וההסעות.
כיאה לחברה מובילה אורבוס חברת הסעות מציגה את פורטפוליו ההסעות העשיר שלה הכולל: הסעות לאירועים, חתונות, הסעות עובדים, הסעות תיירים, הסעות תלמידים, הסעות מיניבוסים, השכרת מיניבוסים, טיולים ועוד.

אין מקום שאורבוס הסעות בע"מ לא מגיעה אליו – בין אם זה לכותל, להר חרמון, ים המלח או אילת, החברה תדאג להביא אתכם לשם במהירות ובנוחות. כאשר אתם בוחרים להשתמש בשירותיה של חברת אור בוס הסעות בע"מ אתם מבטיחים לעצמכם נסיעה בטוחה, עמידה בזמנים וחיסכון של הרבה עצבים.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-9791000