חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

0737614125

הסעות לאירועים

מעוניינים להשכיר אוטובוס לאירוע? הגעתם למקום הנכון!
אורבוס מספקת שירותי הסעות מזה 30 שנה לאלפי לקוחות מרוצים 🙂

  • השכרת אוטובוסים לאירועים קטנים וגדולים – אירועי חברה, חתונות, בר מצוות וכו'..
  • רכבים חדישים ומאובזרים במערכת טסטי – מערכת המתעדת את התנהגות הנהג בזמן אמת במהלך הנסיעה
  • הסעות לאירועים בכל רחבי הארץ
    מחירים נוחים והגונים 🙂
הסעות לאירועים

אם ארגנתם פעם אירוע גדול כמו חתונה או ברית, אתם בוודאי יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר הוא ההנאה של האורחים שלכם. עבור המארחים חשיבות זאת מתבטאת בזמן הרב שאתם משקיעים בבחירת הקייטרינג, גן האירועים וכל פרט אחר אשר יכול להשפיע על מהלך האירוע.
לא תמיד יש לנו את המשאבים לספק את הרצונות שלנו, ואני נאלצים להתפשר על חלק מן הדברים כמו למשל מקום האירוע, שיכול להיות מרוחק עבור חלק מן האורחים. הפתרון הכי טוב שנוכל לעשות הוא לדאוג לשירותי הסעות לאירועים.

הסעות לאירועים

לחגוג עד אור הבוקר עם הסעות לאירועים

לכל אחד מאיתנו יצא בוודאי להיות מוזמן לאירוע מרוחק שלא ממש התחשק לו להגיע אליו בגלל המרחק. אמנם, עבור החוגגים אירוע שכזה הוא תמיד מרגש, אך עבור מקבל ההזמנה מדובר לעתים בנטל של ממש. הנסיעה לאירוע מרוחק, ההוצאות על הדלק, נהיגה לאחר יום עבודה מעייף והידיעה שלא ניתן יהיה לשתות אלכוהול יכולים להכביד מאוד על האורחים ולגרום להם לשקול פעמיים את הגעתם לאירוע.


השכרת שירותי הסעות לאירועים פותרת חלק גדול מהבעיות הללו, ומאפשרת לאורחים להגיע בנוחות לאירוע, להיות נינוחים, לשתות ולרקוד מבלי לדאוג לדרך חזרה הביתה.מלבד הנוחות לאורחים בכך שיש להם אמצעי הגעה לאירוע ובחזרה ממנו, הדבר גם מראה לאורחים שלמארגן האירוע באמת חשובה נוכחותם בו, ושהוא רוצה שהם ייקחו חלק ביום חגו.

אז איך מגיעים?

השכרת אוטובוס לאירוע מתבצע בדרך כלל באמצעות אוטובוסים או מיניבוסים, כתלות בכמות האורחים שמגיעים מאזור מסוים. רכב האוסף את האורחים ממספר נקודות איסוף מרכזיות שהוגדרו מראש במועד שנקבע מראש. מכיוון שמדובר בדרך כלל באירועים מתוזמנים (למשל- בחתונה יש שעת חופה מוגדרת), ישנה חשיבות גדולה לכך שרכב ההיסעים יצא בזמן ולא יאחר לאירוע.

רכב מפנק מסיע את האורחים עד פתח האולם וממתין להם מחוצה לו עד לסיום האירוע, ועד שאחרוני החוגגים עולים עליו בדרכם הבטוחה חזרה הביתה.

משתלם לכם ולאורחים הסעות לאירועים

אין להתעלם מכך שבכל אירוע, ובעיקר בחתונות, אלכוהול הוא מרכיב עיקרי בחגיגה. אם לא הזמנתם רכב ונהג לאירועים, סביר להניח שהדבר ימנע מחלק מהאורחים לשתות אלכוהול, וגרוע מכך – ייתכן שזה יגרום לחלק מהאורחים לשתות אלכוהול ולנהוג לאחר מכן תוך סיכון של עצמם ושל נהגים אחרים על הכביש.

השכרת אוטובוס לאירוע פותרת אתכם ובעיקר אותם מהצורך וההתלבטות לגבי אם לשתות וכמה לשתות ומהניסיונות למצוא לעצמם טרמפים הלוך וחזור, ומאפשרת לאורחים להגיע בבטחה לאירוע וחשוב מכך – לחזור ממנו בשלום.
כדי לחגוג בראש שקט, כשכולם שותים ונהנים ויודעים כיצד הם חוזרים הביתה, אנחנו באור בוס הסעות כאן תמיד לשירותכם לכל אירוע ולכל משימה!
צרו קשר עם אורבוס חברת הסעות ונשמח לעמוד לשרותכם!

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-9791000