חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

0737614125

הסעות לחרמון

מעוניינים להשכיר אוטובוס לחרמון? הגעתם למקום הנכון! אורבוס מספקת שירותי הסעות מזה 30 שנה לאלפי לקוחות מרוצים 🙂
✔️ אוטובוס לחרמון מכל הארץ (מהמרכז והדרום)
✔️ אוטובוסים חדישים ומאובזרים במערכת המתעדת את התנהגות הנהג בזמן אמת במהלך הנסיעה
✔️ מחירים הגונים ונוחים לכולם! 🙂

למה צריך הסעה לחרמון?

כשנוסעים להר הגבוה והמושלג הנהדר הזה הממוקם בפינה הצפונית של ארצנו, בעיקר אם נוסעים ממרכז הארץ אבל גם בכלל – צריך להתכונן לנסיעה ארוכה. בחירה באפשרות של אוטובוס לחרמון עם חברה מקצועית ומנוסה המתמחה בסוג זה של טיולים, מאפשרת לכם ליהנות מנסיעה שבמקום להיות קשה, תהפוך לחלק בלתי נפרד מהחוויה:

  • נוחות מרבית – במקום להצטופף במכונית המשפחתית תוכלו להתרווח במושבים הנוחים, לשמוע מוזיקה, לצפות בסרט ופשוט – ליהנות מהחיים.
  • רעננות לאורך כל הדרך – במקום שהנהג יתעייף מהנסיעה הארוכה, כולכם תוכלו להגיע לחרמון כשאתם רעננים ובמצב רוח טוב, ולהיות ביחד בשיא הכיף – כמו שצריך להיות.
  • לא צריך לחפש חניה – כמה פעמים נסעתם לאטרקציה היפה הזאת והשקעתם זמן רב ויקר במציאת חניה? בחירה באפשרות של הסעות לחרמון פותרת לכם את הבעיה. הנהג יביא אתכם עד הכניסה לאתר, וכל מה שתצטרכו לעשות הוא לקחת את הציוד ולהתחיל ליהנות!
הסעות לחרמון
הסעה לחרמון

למה לבחור בנו להסעה לחרמון?

  • בגלל הניסיון – אורבוס הסעות מתמחה בתחום של הסעות לתלמידים, חיילים, חברות גדולות לחרמון ומעסיקה נהגים ותיקים ומקצועיים שמכירים את הדרך כמו את כף ידם.
  • בגלל הנוחות – כל רכבי החברה מאובזרים ומספקים לכם חוויית נסיעה ברמה גבוהה.
  • בגלל הבטיחות – כל הרכבים עוברים בדיקות בטיחות תקופתיות על ידי קצין בטיחות בתעבורה וכן בדיקה מקיפה על ידי הנהג לפני יציאה לכל נסיעה.

נשמח לספק לכם חווית נסיעה מדהימה במחיר מעולה! התקשרו: 073-7614125

 

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-9791000