חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

0737614125

הסעות תלמידים

מחפשים הסעות לבית ספר? הגעתם למקום הנכון! אורבוס מספקת שירותי הסעה מזה 30 שנה לאלפי תלמידים וילדים מרוצים 🙂

✔️ נהגים אדיבים ומנוסים בהסעות תלמידים בכל רחבי הארץ לגנים ולבתי הספר
✔️ עמידה בלוח הזמנים – כדי שהתלמידים יגיעו בדיוק בזמן לבית הספר
✔️ כל הרכבים מאובזרים במערכת טסטי – מערכת המתעדת את התנהגות הנהג בזמן אמת במהלך הנסיעה
✔️ עובדים בכל רחבי הארץ
✔️ מחירים נוחים והגונים

הדבר שחשוב לכולנו יותר מכל הוא הילדים שלנו. כדי שתוכלו להיות רגועים ולצאת בראש שקט לעבודה מידי יום, חשוב שתדעו שילדכם עם חברת הסעות מנוסה ואמינה, כזו ששמה את בטיחות הנסיעה בראש סדר העדיפויות שלה.

הסעות ילדים לבתי ספר

ישנן תקנות וחוקים שנועדו להבטיח את ביטחונם של התלמידים בזמן הנסיעה למוסדות הלימוד. אוטובוסים המסיעים תלמידים צריכים לשים על הרכב את הכיתוב "הסעות ילדים" וכמו כן לעבור הכשרה מיוחדת שתסמיך אותם להסיע ילדים.

 

נהגי אוטובוס התלמידים חייבים להקפיד על איסוף והורדה מנקודות מסוימות שנקבעו לכך מראש, ולא במקומות אחרים בשום אופן. במהלך הנסיעה על הילדים להיות חגורים בין אם מדובר על אוטובוסים, מיניבוסים וכל כלי רכב אחר שמשמש לצורך זה. לאורך הנסיעה על התלמידים כולם להישאר ישובים בכיסאותיהם ולא לקום או להסתובב ברכב.

ברכב המסיע תלמידים חייבת להיות ערכת עזרה ראשונה, ערכת מילוט וערכת כיבוי אש תקינות. הרכב חייב להיות ממוזג וחדש יחסית.

הסעות תלמידים

הסעות תלמידים לטיולים

הובלת תלמידים בטיול שנתי מחייבת תכנון קפדני ודגש על בטיחות, בעיקר כאשר מדובר במידה שלנו.

חשוב לבחור חברת הסעות אמינה ובעלת רישיון מתאים להסעת תלמידים. יש לוודא שהנהגים מנוסים ובעלי הכשרה מתאימה, והאוטובוסים עומדים בכל תקני הבטיחות לנסיעה גם בתקופת גשמים וגם באזורים בהם הכבישים ישנים.

יש לתכנן את מסלול הטיול מראש ולוודא שהוא מתאים לגיל התלמידים. יש לקחת בחשבון את משך הנסיעה, זמני העצירות וההפסקות, וכן את תנאי מזג האוויר. היעזרו בחברת ההסעות לבחירה במקומות עצירה מתאימים ובתיכנון הזמנים.

חשוב להצטייד בכל האישורים הנדרשים, כגון אישור הורים, אישור משרד החינוך וביטוח מתאים, היעזרו בחברת ההסעות לתכנון זמני חזרה כדי ליידע את ההורים מראש.

במהלך הטיול יש להקפיד על כללי הבטיחות, כגון חגירת חגורות בטיחות, איסור על אכילה ושתייה בזמן נסיעה (תלוי בבקשות המורים ובתי הספר) , וכן פיקוח צמוד של צוות המורים או הורים מתנדבים.

בחירת חברת הסעות תלמידים

קיימות בשוק האוטובוסים מספר חברות שמציעות שירותים שונים. בבחירת חברת הסעות תלמידים חשוב מאוד לבחור חברה ותיקה, אמינה שמנוסה בתחום בצורה ששמה בראש מעייניה את נושא הבטיחות, ושיש לה רכבים חדשים ותקינים.

אורבוס חברת הסעות בעלת ניסיון רב בתחום ברחבי הארץ, ושמה לפניה את בטיחות הנסיעה מעל הכל.
צרו קשר איתנו ויותר מנשמח לעמוד לרשותכם 🙂

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-9791000