חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

0737614125

השכרת מיניבוס עם נהג

  • חברת אורבוס הסעות מתמחה בהשכרת מיניבוס עם נהג בכל רחבי הארץ
  • שירותי הסעות 24/7
  • השכרת מיניבוס לאירועים (חתונה ובר מצווות) ולטיולים בכל הארץ
  • בין לקוחותינו: משרד הביטחון, התעשייה הצבאית והאווירית ועוד..
  • מחירים נוחים והוגנים
  • *לא ניתן להשכיר מיניבוס ללא נהג*

גם אתם יכולים להשכיר מיניבוס ולהגיע בבטחה לאן שתרצו 🙂

השכרת מיניבוסים

אורבוס לשירותכם לאורך כל הדרך ומספקת מיניבוסים להשכרה עבור כל צורך וכל מטרה:

עם לקוחות החברה נמנים מועצות מקומיות, מוסדות חינוך, מקומות עבודה ולקוחות פרטיים רבים, הזוכים לשירות מקצועי וליחס אישי לאורך כל הדרך! 🙂

מיניבוס להשכרה - נוהגים בדרך הטובה

  • כל הרכבים עוברים בדיקות בטיחות תקופתיות על מנת שתוכלו להגיע אל היעד ובחזרה הביתה – בשלום.
  • אור בוס מעמידה לשירותכם מיניבוסים להשכרה המאובזרים בכל הדרוש לנסיעה נוחה ונעימה: מושבים מרווחים ונוחים, מערכת שמע מתקדמת, מערכת מיזוג איכותית וכמובן – נהגים חביבים שיקדמו את פניכם בחיוך.
  • החברה מקפידה על כל כללי הבטיחות ולכן דואגת לספק שירותי השכרת מיניבוסים על פי כל דרישות החוק.
  • נשמח להעמיד לשירותכם את הרכבים האיכותיים שלנו, כשהם מצוידים בכל מה שצריך כדי שהנסיעה שלכם תהיה בטוחה, נוחה ונעימה.

מיניבוס להשכרה במגוון גדלים ולכל יעד

השכרת מיניבוס עם נהג יכולה להיות ההסעה הטובה ביותר עבורכם מכמה סיבות. קודם כל, אין ספק שמיניבוס הוא אחד מכלי הרכב הנפוצים ביותר להסעות ורבים יאמרו שהוא הטוב והמתאים ביותר. הוא יכול להכיל עד 15 איש מה שנותן ל-2 או 3 משפחות להיכנס אליו בלי בעיות ויתרה מכך, לכולם יש מקום והקבוצה מצד אחד לא קטנה מידי ומצד שני לא גדולה מידי, כמו באוטובוסים לטיולים שמחולק לחלקים לא רשמיים של אחורה וקדימה.

השכרת מיניבוס עם נהג

מה כדאי לבדוק כדי שההשכרה תהיה מותאמת לך?

השכרת מיניבוס עם נהג היא רק הקריטריון הכללי ומשם אתם יכולים להחליט על איזו הסעה שאתם רוצים. ראשית, מבחינת הגודל של המיניבוס יש לכם כמה אפשרויות. יש את המיניבוסים הקטנים יותר שיכולים להכיל עד 10 אנשים, אלו הם המיניבוסים שמסיעים אנשים כמוניות שירות, לעומת מיניבוסים שיכולים להסיע עד 15 אנשים נוסעים. ההבדלים במחירים אמנם קטנים אך כך ניתן להתאים היטב את כלי הרכב ברמה הכי מדויקת.

באורבוס תוכלו גם להנות מהסעות VIP – הסעה כזו בוודאי לא תשכחו כאשר יחכה לכם מיני בר עם משקאות ברכב, מערכת מולטימדיה אישית לכל אחד שכוללת אוזניות איכותיות וטלוויזיה שטוחה עם סרטים וסדרות חדשות, מערכת מיזוג אוויר עד רמת המעלה הבודדת לאווירה הכי טובה שיכולה להיות וכמובן מושבים נוחים עם אפשרויות מגוונות ואפילו עד לשכיבה כמעט מלאה.

אנחנו באור בוס הסעות בע"מ מציעים לכם מיניבוס להשכרה עם נהג בשיא הגמישות ובמחירים הכי משתלמים שיש. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא

08-9791000